Metodat kirurgjikale të trajtimit të tumoreve të mëlcisë dhe të tumoreve të kokës në Acibadem

Metodat kirurgjikale të trajtimit të tumoreve të mëlcisë dhe të tumoreve të kokës në Acibadem

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text]

Acibadem ju vjen më pranë  pacientëve Shqiptarë në TV KLAN me dy intervista të detajuara dhe përgjigje të trajtimeve specifike nga mjeket më të mire dhe me eksperiencë të Spitaleve Acibadem në Turqi.

Trajtimet e heparit dhe tumoret e Melcise nga Prof.Asc. Dr.Murat Gonenc, dhe  trajtimet e tumoreve të trurit nga  Neurokirurgu Prof.Asc.Dr. Halil Ibrahim Sun .

[/fusion_text][fusion_youtube id=”P20Gmcv0smc” alignment=”” width=”800″ height=”400″ autoplay=”false” api_params=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” /][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

×
Search